خدمات پشتیبانی

شرایط

خدمات پشتیبانی شرکت مواساپرداز یکی از مراحل اصلی چرخه‌ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است. تلاش می‌کنیم با رفع مشکلات و ابهامات، شرایط لازم را برای استفاده‌ی کامل‌تر شما از راهکارها و امکانات نرم‌افزاری مواساپرداز فراهم کنیم.
رویکرد شما پس از استفاده از امکانات نرم‌افزاری سیستم‌های یکپارچه و فرایندگرا، تغییر می‌یابد و بخش پشتیبانی ما آماده‌ است تا پاسخگوی این انتظارات رشد یافته باشد. تعدد و تنوع دامنه فعالیت مشتریان ما باعث شده گنجینه‌ای از فرآندها و تجربه‌های حرفه‌ای از کسب‌‌وکارهای گوناگون، در اختیار ما قرار گیرد.
تلفیق این دانش و استفاده از فناوری‌های روز که همواره مورد توجه مواساپرداز بوده، به ما کمک می‌کند تا پشتیبانی کامل و مؤثری از راهکارها و سیستم‌های خود ارائه کرده تا شما را در بالابردن بهره‌وری کسب‌وکارتان یاری کنیم.
افزون بر ارائه خدمات پشتیبانی فنی از سیستم‌ها، با استفاده از نسخه‌های به‌روزشده‌ی نرم‌افزارهای مواساپرداز ، با ایجاد هرگونه تغییر در قوانین جاری و مالیاتی کشور، تنظیمات لازم برای هماهنگی با این تغییرات در سیستم‌های شما اعمال می‌شود.
بخش پشتیبانی مواساپرداز آماده ‌است تا بر اساس نوع قرارداد، به پرسش‌ها و مشکلات مدیران و کاربران شما درباره سیستم‌های ما پاسخ داده و کمک‌ کنند تا در کم‌ترین زمان ممکن مسائل حل شوند.
در قراردادهای پشتیبانی ما این خدمات ارائه می‌شود
خدمات مشاوره‌ای متناسب با نوع کسب و کار •
پاسخ‌گویی به مشکلات و رفع ابهام‌های کاربران سیستم‌ها •
به روزرسانی نسخه‌ها و ارائه خدمات آموزشی به کاربران •
خدمات مشاوره‌ای برای مراقبت از پایگاه داده‌ •
انتخاب قراردادهای موردی یا سالانه با توجه به نیاز مشتریان •